پیج قمارباز لیورپول — خوزه ‘په په’ رینا

خوزه رینا معمولاً دروازه بان تصمیم اصلی لیورپول است، علاوه بر این که با تعداد کمی از آنها به عنوان یکی از بهترین دروازه بانان این سیاره که با فوتبال مرتبط است، بازی می کند. رینا که در سال 1982 به مادرید برکت داشت، علاوه بر میگل رینا، دروازه بان اتلتیکو مادرید، دختری بود که با بارسلونا سابق ارتباط داشت، دقیقاً کسی که به همین ترتیب کشور خود را نشان داد.

خوزه با نام تجاری چیپ پپه، رینا حرفه فوتبالی خود را در حالی شروع کرد که از آکادمی دوران کودکی در باشگاه بارسلونا استفاده می کرد و بلافاصله پس از شرکت در نیروی کار پیش از کتاب بارسلونا، چهل جلسه با نیروی کار اصلی از سال 2000 تا 2001 تولید کرد. علاوه بر این، چند جلسه در کنار لیورپول از نیمه نهایی جام یوفا انجام داد. سال بعد به نظر لیورپول فوتبال مالی کسب درآمد می‌رسید که او نیروی کار اولیه بارسلونا را کاهش داد، علاوه بر این که قرارداد وام‌گیری را به ویارئال ضمیمه کرد و در سال 2002 ادامه داد و تا سال 2004 ادامه داد، او بیش از 100 جلسه دادرسی را با clb تولید کرد. رینا در سال 2005 توسط رافائل بنیتز، مدیر وقت لیورپول، وارد دروازه لیورپول شد، دقیقاً کسی که آنها را به دلیل بهترین دروازه بان ملی معرفی کرد.

به نظر می‌رسید که رینا به‌سرعت آماده شده بود، زیرا دروازه‌بان تصمیم اولیه در آنفیلد، اولین بازی خود را در کنار منطقه ولز انجام می‌داد. او تاپ اصلی خود را که برای نیروی کار کشورش در نظر گرفته شده بود، انتخاب کرد.

این اسپانیایی در حالی که از عاشقان لیورپول استفاده می‌کرد، تبدیل به یکی از محبوب‌ترین افراد شد، که برای تامین مناسب او در بیسبال علاوه بر حفظ تنبیه عالی‌اش، در نظر گرفته می‌شد، او در نهایت توانسته بود چندین نفر را بابت جریمه‌های بی‌وفا نجات دهد. او با ویارئال سال قبل خود را به چالش کشید. در حالی که در سال ابتدایی خود در لیورپول به نظر می رسید که او بخشی از نیروی کار بود که نوعی تاریخچه clb را برای 10 عنوان بازی ویدیویی متوالی بدون پذیرش یک جاه طلبی در نظر گرفته بود.

درست در پایان که مربوط به سال ابتدایی خود در لیورپول بود، رینا از جام FA Remaining در کنار Pork U دنیای غرب رقابت کرد. s .. یک فعالیت عالی نشان داد که این سطوح در 3-3 به زودی پس از زمان اضافی همراه با فیت به نظر می رسید که متعاقباً بر روی ضربات تنبیهی تصمیم گیری شود، این دروازه بان فرصت فوق العاده متعاقباً با محافظت از چندین ضربه تنبیهی هام جهان وسترن مورد نیاز بود. کمک به محافظت از نوعی شکوه در دسترس 3-1 با قرمزها.

بلافاصله پس از سی و پنج عنوان اولیه بازی‌های ویدیویی‌اش با قرمزها، رینا جاه‌طلبی را با بیست و هشت نفر از افراد ملاقات نمی‌پذیرد، مکان آخرین تاریخچه clb که اغلب اخیراً به دلیل ری کلمنس محبوب ارائه می‌شد. در آینده ای که در آن سال به نظر می رسید او دوباره در همه جا حضور داشته باشد و ببیند که لیورپول با جریمه های پنالتی از نیمه نهایی لیگ برنده ها بر چلسی غلبه کرده است، او با استفاده از لیستی که از لیست لیست شده است، قدم های پدرش را تمرین کرد. جام اروپای غربی باقی مانده است، متاسفم که بگویم قرمزها 2-1 برای کمک به واحد تهویه مطبوع میلان از باقی مانده ها شکست خوردند.

رینا با به دست آوردن بیش از دویست جلسه شنیداری با نیروی کار اصلی، آخرین قرارداد طولانی مدت 6-8 فصل را با لیورپول به همراه داشت، در حالی که آنها باید تصمیم اصلی باشند زیرا دروازه بان در نظر گرفته شده برای خود. منطقه ای که آنها در اختیار دارند بدون شک نماد لیورپول است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *